Satilik Villa, Rezi, Zala, Macaristan, 01

Satilik - Cod. 23023

  • Tipoloji: Villa
  • Bölge: 2200 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 2

Satış, bir belterületté ilan edildi, birkaç yıl önce tatile uzakta Kestel REZI gelen Hévíz 4, 7 km bilinen dünyaca ünlü kaplıca kenti.
İki katlı bina, mutfak ve bir basın evde, zemin pince.A evin arkasında bütün bir tuğla bina çok iyi bir állapotban.A geçen yıl inşa depolama kereste, bir tuvalet kamyonet olarak iki oda van.Az olan bir yere açılır. Bir inşaat izni için başvuruda çünkü Az oluşmuş, binaları inşa edebilirsiniz, ama aynı zamanda üst kısmı çözülebilir.
Güneyde 2.200 metrekarelik arsa kumlu toprak,% 90 Riesling üzüm, erik, diğer ortalama bir yıl, diğer tarafında birinci sınıf minőségben.A ülke üç dikilmek üzere kullanılan şarap 1.300 litre yarım yaş meyve ağaçları Havana ile bu yılki kayısı terem.A evinde önce de mükemmel çeşitleri şunlardır: elma, Williams, bigeye kiraz, şeftali, erik, fındık.
Su, elektrik vezetve.Továbbá bir tank olduğunu.
Ayrıca iyi yaşayabiliriz.
Birisi sadece birkaç hafta içinde bir yıl geçirmek istiyorum bu amaca estleg olur ve ciddi ülkenin bakımı ile başa çıkmak için hiçbir zaman, bu olabilir, güvenilir bir 100 gün için oyuncular yardımcı olur.
Komşular: Bir Alman doktor ve bir San Francisco üzlettulajdonos.Teljesen rahat bir ortam.

.

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB